Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Cudowna i niezapomniana przygoda


Wpis dodał(a) Kamilla Joanna
rok temu, wyświetleń 170


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Kamilla Konobrocka

W ramach projektu Bliżej Pieska grupa Tygryski z Przedszkola nr 34 w Gliwicach wybrała się pod koniec września do Parku Przygód i Atrakcji  w Wilkowicach. Na miejscu  zobaczyliśmy piękny  park, w którym  podziwialiśmy różne gatunki zwierząt w wielkich wybiegach. W jednej z części widzieliśmy - jelenie, sarny, daniele, osły, alpaki, owce, kozy, strusie, alpaki, wielbłądy, lamy, kuce, a w drugiej części podziwialiśmy-domowe ptactwo, surykatki, lemury, króliki oraz papugi. Wspaniałą atrakcją dla nas wszystkich była też możliwość karmienia zwierzaków marchewką i kukurydzą zakupioną na miejscu. Zwierzaki bardzo chętnie podchodziły do nas blisko i wyciągały swoje łebki nastawiając je do głaskania. Wiele takich momentów mogliśmy uwiecznić na naszych zdjęciach. Była to dla nas wszystkich ogromna radość i cudowna przygoda

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Kamilla JoannaWyślij wiadomość
do Kamilla Joanna

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Kamilla Joanna

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!