Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Wkrótce Wielkanoc ∙ Moje rączki zniknęły (Maluszki śpiewają)

Maria Tomaszewska   Marzec 2013

Na treść tego praktycznego artykułu składa się opis zajęć muzycznych przeznaczonych dla najmłodszych przedszkolaków. Znajdziemy w nim m.in.: piosenki „Wkrótce Wielkanoc” oraz „Moje rączki zniknęły” (piosenka-wyliczanka) autorstwa M. Tomaszewskiej - wraz... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Marzec 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Na treść tego praktycznego artykułu składa się opis zajęć muzycznych przeznaczonych dla najmłodszych przedszkolaków. Znajdziemy w nim m.in.:

  • piosenki „Wkrótce Wielkanoc” oraz „Moje rączki zniknęły” (piosenka-wyliczanka) autorstwa M. Tomaszewskiej - wraz z zapisem nutowym;
  • propozycje zabaw przy muzyce o tematyce wielkanocnej.
Towarzyszą mu bezpłatne fragmenty utworów - do posłuchania poniżej:

Podkłady muzyczne do zaproponowanych w artykule piosenek i zabaw
Autorka udostępnia na swojej stronie internetowej: www.edumuz.pl

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się