Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1907.72 kb
Id: 7320

Witamy w przedszkolu [PBP - dzieci młodsze - numer 1]

Zespół redakcyjny PBP   Czerwiec 2018

Cele ogólne: wdrażanie do uważnego słuchania tekstów literackich; stwarzanie okazji do nawiązywania kontaktu z innymi; rozwijanie percepcji wzrokowej. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 6
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja czytelniczaedukacja polonistycznakomunikacja interpersonalnapercepcja słuchowapercepcja wzrokowascenariusz zajęćtrzylatekumiejętności interpersonalneWESOŁE PRZEDSZKOLE

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na wrzesień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: wdrażanie do uważnego słuchania tekstów literackich; stwarzanie okazji do nawiązywania kontaktu z innymi; rozwijanie percepcji wzrokowej.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!