Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Witaminy z sadu i ogrodu [przedszkolne inspiracje - dzieci starsze]

Agata Giełczyńska - Jonik   Czerwiec 2022

Cele ogólne: poszerzanie wiadomości dotyczących zdrowia i witamin; promowanie zdrowego stylu życia; wyrabianie zdrowych nawyków; podejmowanie działań związanych ze zdrowym odżywianiem; zachęcanie do aktywnego udziału w zabawach i grach; zachęcanie do współdziałania w grupie; doskonalenie wiedzy na... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (15.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 5
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Przedszkolne inspiracje

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na wrzesień.

Cele ogólne: poszerzanie wiadomości dotyczących zdrowia i witamin; promowanie zdrowego stylu życia; wyrabianie zdrowych nawyków; podejmowanie działań związanych ze zdrowym odżywianiem; zachęcanie do aktywnego udziału w zabawach i grach; zachęcanie do współdziałania w grupie; doskonalenie wiedzy na temat owoców i warzyw; rozwijanie umiejętności matematycznych; przygotowanie do nauki czytania; doskonalenie analizy i syntezy wyrazów; rozwijanie zdolności manualnych; wyrabianie spostrzegawczości

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!