Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Wiosna po wsi spaceruje, patrzy, co się dziś wykluje...[PNP – dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Marzec 2016

Cele ogólne: rozbudzanie zainteresowania światem zwierząt poprzez działania dydaktyczne i bezpośredni kontakt z przyrodą; stwarzanie okazji do poznawania wybranych zwierząt domowych żyjących na wsi oraz do rozpoznawania i naśladowania wydawanych przez nie odgłosów; doskonalenie poprawności gramaty... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 11
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Marzec 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na kwiecień.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: rozbudzanie zainteresowania światem zwierząt poprzez działania dydaktyczne i bezpośredni kontakt z przyrodą; stwarzanie okazji do poznawania wybranych zwierząt domowych żyjących na wsi oraz do rozpoznawania i naśladowania wydawanych przez nie odgłosów; doskonalenie poprawności gramatycznej wypowiedzi i wzbogacanie słownictwa; stwarzanie okazji do doskonalenia umiejętności przeprowadzania operacji umysłowych, w tym w szczególności do dokonywania klasyfikacji; rozwijanie sprawności ruchowej dzieci poprzez organizowane zabawy i swobodną aktywność interpretacyjną.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!