Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1281.24 kb
Id: 9690

Wielkanocny Zajączek [PBP - dzieci starsze - numer 2]

Marta Jelonek   Luty 2021

Cele główne: poznanie tradycji Świąt Wielkanocnych; doskonalenie orientacji w schemacie ciała; doskonalenie umiejętności analizy oraz syntezy wzrokowej i słuchowej; kształtowanie poczucia rytmu i reakcji na sygnały. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 5 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

WKRÓTCE WIELKANOCWielkanocscenariusz zajęćpięciolateksześciolatekpercepcja słuchowapercepcja wzrokowarytmikamuzykatradycjazwyczajeciało człowieka

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Luty 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na marzec.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: poznanie tradycji Świąt Wielkanocnych; doskonalenie orientacji w schemacie ciała; doskonalenie umiejętności analizy oraz syntezy wzrokowej i słuchowej; kształtowanie poczucia rytmu i reakcji na sygnały.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz