Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

W świetle prawa [cz. 34] [kącik eksperta]

Dariusz Skrzyński   Październik 2019

W treści artykułu ekspert udzielił odpowiedzi na następujące pytania naszych Czytelników: Czy należy spełnić obowiązek informacyjny wobec osób upoważnionych przez rodziców do odbioru dzieci z przedszkola? Czy można rozwiązać umowę w przedszkolu z rozwiedzionymi rodzicami... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Październik 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W treści artykułu ekspert udzielił odpowiedzi na następujące pytania naszych Czytelników:

  • Czy należy spełnić obowiązek informacyjny wobec osób upoważnionych przez rodziców do odbioru dzieci z przedszkola?
  • Czy można rozwiązać umowę w przedszkolu z rozwiedzionymi rodzicami, którzy łamią postanowienia sądu co do kontaktów z dzieckiem?
  • Czy w placówce niepublicznej opiekunem stażu nauczyciela stażysty może być nauczyciel kontraktowy niebędący na stanowisku kierowniczym?
  • Czy nauczycielowi należy sporządzić ocenę dorobku zawodowego, czy ocenę pracy nauczyciela po zakończonym stażu oraz jakie terminy obowiązują przy sporządzaniu dokumentacji?
  • Czy nauczyciel może otrzymać świadczenia z ZFŚS z powodu trudnej sytuacji materialnej spowodowanej brakiem wynagrodzenia za okres strajku?
  • Czy nauczyciel, gdy jego oddział ma zajęcia z religii, rytmiki czy języka angielskiego, może mieć okienko?

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!