Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 37732.16 kb
Id: 8551

W oczekiwaniu na Święta [PBP - dzieci starsze - numer 3]

Magdalena Ledwoń   Listopad 2019

Cele główne: zapoznanie z wybranymi tradycjami związanymi z okresem Bożego Narodzenia; doskonalenie umiejętności wypowiadania się na forum; zachęcanie dzieci do współtworzenia świątecznej atmosfery. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 7 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

Boże Narodzenieedukacja polonistycznakomunikacja interpersonalnapięciolatekrozwój językowyscenariusz zajęćświętaŚWIĘTA, ŚWIĘTA, CZAS KOLĘDOWANIAsześciolatek

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Listopad 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na grudzień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: zapoznanie z wybranymi tradycjami związanymi z okresem Bożego Narodzenia; doskonalenie umiejętności wypowiadania się na forum; zachęcanie dzieci do współtworzenia świątecznej atmosfery.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz