Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 2389.39 kb
Id: 6953

W głębinach mórz i oceanów [PBP - dzieci starsze - numer 3]

Luty 2018

Cele ogólne: wzbogacanie wiedzy na temat planety Ziemi; rozbudzanie zainteresowania mieszkańcami mórz i oceanów; stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji słownej i ruchowej; zachęcanie do przedstawiania świata przyrody morskiej za pomocą różnych środków i technik plastycznych. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 6 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja przyrodniczaMIESZKAŃCY MÓRZ I OCEANÓWpięciolatekplastykascenariusz zajęćsześciolatekekologia

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Luty 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na marzec.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: wzbogacanie wiedzy na temat planety Ziemi; rozbudzanie zainteresowania mieszkańcami mórz i oceanów; stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji słownej i ruchowej; zachęcanie do przedstawiania świata przyrody morskiej za pomocą różnych środków i technik plastycznych.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz