Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 2477.57 kb
Id: 9521

Uroki zimy [PBP - dzieci młodsze - numer 5]

Katarzyna Wójcik-Bożętka    Grudzień 2020

Cele główne: doskonalenie sprawności manualnych; rozwijanie słuchu muzycznego; stwarzanie okazji do współdziałania w zespole; kształtowanie sprawności fizycznej. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 4
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

bezpieczeństwoczterolatekintegracjamuzykarytmikascenariusz zajęćsprawność ruchowatrzylatekzajęcia ruchoweZIMOWE ZABAWYzima

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Grudzień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na styczeń.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: doskonalenie sprawności manualnych; rozwijanie słuchu muzycznego; stwarzanie okazji do współdziałania w zespole; kształtowanie sprawności fizycznej.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!