Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 965.58 kb
Id: 9604

Turniej rycerski [PBP - dzieci młodsze - numer 5]

Katarzyna Wójcik-Bożętka    Styczeń 2021

Cele główne: rozwijanie spostrzegawczości i logicznego myślenia; stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji ruchowej przy muzyce; wprowadzanie zasad zdrowej rywalizacji; wdrażanie do przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas zabaw ruchowych; rozwijanie umiejętności radzenia sobie z porażką i wygran... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 6
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

bezpieczeństwoczterolatekemocjekarnawałlogiczne myślenieMAGIA KARNAWAŁUpercepcja wzrokowascenariusz zajęćsprawność ruchowatrzylatekuczuciazdrowa rywalizacja

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Styczeń 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na luty.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: rozwijanie spostrzegawczości i logicznego myślenia; stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji ruchowej przy muzyce; wprowadzanie zasad zdrowej rywalizacji; wdrażanie do przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas zabaw ruchowych; rozwijanie umiejętności radzenia sobie z porażką i wygraną.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!