Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 343.64 kb
Stron: 2
Id: 3442

Szybka bajka o Smoku Wawelskim [scenariusz przedstawienia]

Dominika Góra   Magazyn specjalny 2013

Fragment przedstawienia: Narrator: Bardzo serdecznie witamy przybyłych gości. Zapraszamy dzisiaj Państwa na szybką bajkę o Smoku Wawelskim. Wybierzemy się w podróż do dawnego Krakowa. Na pewno nie mogą się Państwo doczekać występu, który dzieci przygotowały. Wszyscy bardzo się starali, więc zachęćm... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 2
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

przedstawienieteatrtrzylatek

Więcej z działu

Dziecko widzem i aktorem

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Artykułowi towarzyszą gotowe pomoce dydaktycznepodkłady instrumentalne do piosenek:

  • „Siedzi ptaszek na kole” – TU;
  • „Krakowiaczek jeden” – TU.

Krótkie przedstawienie z Krakowem w tle do przygotowania z trzylatkami. Świetne jako dodatek do uroczystości pasowania na przedszkolak!

Fragment przedstawienia: Narrator: Bardzo serdecznie witamy przybyłych gości. Zapraszamy dzisiaj Państwa na szybką bajkę o Smoku Wawelskim. Wybierzemy się w podróż do dawnego Krakowa. Na pewno nie mogą się Państwo doczekać występu, który dzieci przygotowały. Wszyscy bardzo się starali, więc zachęćmy młodych aktorów brawami. Dziecko 1: Kto z was jeszcze nie wie, no to niech się dowie, że kiedyś w Krakowie mieszkali królowie. Dziecko 2: Mnóstwo Krakowiaków, Krakowianek wiele, którzy krakowiaka tańczą co niedzielę!

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz