Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Szybka bajka o Smoku Wawelskim [scenariusz przedstawienia]

Anna Czech, Dominika Góra   Magazyn specjalny 2013

Fragment przedstawienia: Narrator: Bardzo serdecznie witamy przybyłych gości. Zapraszamy dzisiaj Państwa na szybką bajkę o Smoku Wawelskim. Wybierzemy się w podróż do dawnego Krakowa. Na pewno nie mogą się Państwo doczekać występu, który dzieci przygotowały. Wszyscy bardzo się starali, więc zachęćm... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 2
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Zobacz również

przedstawienieteatrtrzylatek

Więcej z działu

Dziecko widzem i aktorem

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Artykułowi towarzyszą gotowe pomoce dydaktycznepodkłady instrumentalne do piosenek:

  • „Siedzi ptaszek na kole” – TU;
  • „Krakowiaczek jeden” – TU.

Krótkie przedstawienie z Krakowem w tle do przygotowania z trzylatkami. Świetne jako dodatek do uroczystości pasowania na przedszkolak!

Fragment przedstawienia: Narrator: Bardzo serdecznie witamy przybyłych gości. Zapraszamy dzisiaj Państwa na szybką bajkę o Smoku Wawelskim. Wybierzemy się w podróż do dawnego Krakowa. Na pewno nie mogą się Państwo doczekać występu, który dzieci przygotowały. Wszyscy bardzo się starali, więc zachęćmy młodych aktorów brawami. Dziecko 1: Kto z was jeszcze nie wie, no to niech się dowie, że kiedyś w Krakowie mieszkali królowie. Dziecko 2: Mnóstwo Krakowiaków, Krakowianek wiele, którzy krakowiaka tańczą co niedzielę!

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

MP3
Siedzi ptaszek - podkład (PD, mp3)
MP3
Krakowiaczek jeden - podkład (PD, mp3)

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka