więcej informacji: Ania Kołodziej, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)

Pobierz bezpłatnie materiały

W oprawie X Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków SPRINTEM DO MARATONU pomocne będą MEDALE, DYPLOMIKI i NUMERY STARTOWE. Rangę Twojego wydarzenia podniosą materiały dodatkowe (PLAKAT, projekt graficzny NA KOSZULKĘ oraz BANER).

Materiały podstawowe

Numer startowy

Do uzupełnienia przez Nauczyciela. Numer startowy powinno otrzymać każde dziecko biorące udział w biegu, marszobiegu.

w wersji PDF

Medale dla dzieci

Medale dla dzieci do odznaczenia wszystkich uczestników biegu na mecie.

werjsa kolorowa werjsa eko

Medale dla przedszkolaków

Medale dla przedszkolaków do odznaczenia wszystkich uczestników biegu na mecie.

Wersja kolorowa Wersja eko

Dyplomiki dla dzieci

Dyplomiki dla dzieci potwierdzające udział w X Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków.

Wersja kolorowa Wersja eko

Certyfikat

Certyfikat zaświadczający przeprowadzenie/zorganizowanie imprezy biegowej. Certyfikat można pobrać po wpisaniu ogólnej liczby i łącznego dystansu przebytego przez wszystkich uczestników.

Licznik będzie dostępny od 6 maja 2024 r. od godz. 12:00

Materiały dodatkowe

Plakat – Nasze przedszkole też startuje!

Plakat w formacie A3 informujący społeczność przedszkolną o udziale w wydarzeniu Sprintem do maratonu.

w pełnej gamie kolorów

Projekt graficzny na koszulkę

Czarne kontury, wzór typu „pokoloruj sam”. Kreatywna zabawa w ramach SPRINTEM DO MARATONU!
Projekt przygotowany do wydruku w specjalistycznych punktach zajmujących się nadrukiem na koszulkach.

pobierz bezpłatnie

Baner o wymiarach 100 x 200 cm

jako oprawa imprezy biegowej. Projekt przygotowany do wydruku w specjalistycznych punktach zajmujących się wielkoformatowym drukiem solwentowym

pobierz bezpłatnie