Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Różne praktyki praktyk - czyli o poszukiwaniu dobrego praktykanta

Anna Sowińska   Styczeń 2011

Może na pierwszy rzut oka temat brzmi nieco zawile, jednak wraz z początkiem roku pragnę się podzielić refleksją związaną z praktykami studenckimi. Jest to przecież początek startu w życiu zawodowym – przynajmniej tych osób, które po studiach pragną dany zawód wykonywać. D... więcej
Pobierz

Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektormenadżerkształcenie nauczycieli

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Styczeń 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Może na pierwszy rzut oka temat brzmi nieco zawile, jednak wraz z początkiem roku pragnę się podzielić refleksją związaną z praktykami studenckimi. Jest to przecież początek startu w życiu zawodowym – przynajmniej tych osób, które po studiach pragną dany zawód wykonywać. Do poruszenia tego tematu skłoniło mnie również kilka czynników, na które złożyły się m.in.: moje refleksje po spotkaniach z potencjalnymi kandydatami na nauczycieli, prośby o „pseudopraktyki” oraz udział w debacie poświęconej dobrym praktykom, do której zostałam zaproszona.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!