Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Rozdajemy innym prezenty, tak jak nasz kochany Mikołaj Święty [PNP - dzieci starsze]

Zespół redakcyjny PNP   Listopad 2016

Cele ogólne: zapoznanie dzieci z historią Świętego Mikołaja biskupa; kształtowanie postaw prospołecznych i rozwijanie zdolności empatii; rozwijanie umiejętności słuchania ze zrozumieniem; doskonalenie zdolności myślenia przyczynowo-skutkowego; ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej i motoryki małej... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 9
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Listopad 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na grudzień.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: zapoznanie dzieci z historią Świętego Mikołaja biskupa; kształtowanie postaw prospołecznych i rozwijanie zdolności empatii; rozwijanie umiejętności słuchania ze zrozumieniem; doskonalenie zdolności myślenia przyczynowo-skutkowego; ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej i motoryki małej; doskonalenie percepcji wzrokowej i słuchowej; próby globalnego czytania, ćwiczenie analizy i syntezy sylabowej i głoskowej wyrazów; doskonalenie umiejętności matematycznych; rozwijanie twórczości plastycznej, muzycznej i ruchowej dzieci.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!