Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Przedszkolak zwiedza świat. Część I. Wyprawa dookoła świata

Małgorzata Furmaniak, Marta Marzęcka   Wrzesień 2022

Książka Przedszkolak zwiedza świat została wydana jako e-book z dostępem do piosenek w streamingu oraz zdigitalizowanych pomocy dydaktycznych przeznaczonych do wyświetlania podczas zajęć na tablicy multimedialnej czy z wykorzystaniem rzutnika (lub ewentualnie  na ekranie mon... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (5.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 3
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Książka Przedszkolak zwiedza świat została wydana jako e-book z dostępem do piosenek w streamingu oraz zdigitalizowanych pomocy dydaktycznych przeznaczonych do wyświetlania podczas zajęć na tablicy multimedialnej czy z wykorzystaniem rzutnika (lub ewentualnie  na ekranie monitora lub laptopa). Forma ta, oprócz niepodważalnych walorów ekologicznych, pozwala w pełni wykorzystać dostępną współcześnie technologię, co byłoby niemożliwe w przypadku wydania książki w formie drukowanej.

Dowiedz się więcej o publikacji

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się