Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Programy wychowania przedszkolnego (przewodnik nauczyciela)

Agnieszka Czeglik   Grudzień 2010

Nauczyciele przedszkoli otrzymali nową podstawę programową wychowania przedszkolnego, a wraz z nią zobowiązanie do pracy z nowymi programami wychowania przedszkolnego. Jaki program wybrać, aby dziecko opuszczające przedszkole było szczęśliwe, bogate w doświadczenia i gotowe do ekspansji w nowym środ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Grudzień 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Nauczyciele przedszkoli otrzymali nową podstawę programową wychowania przedszkolnego, a wraz z nią zobowiązanie do pracy z nowymi programami wychowania przedszkolnego. Jaki program wybrać, aby dziecko opuszczające przedszkole było szczęśliwe, bogate w doświadczenia i gotowe do ekspansji w nowym środowisku szkoły?


W artykule zostały przedstawione najpopularniejsze programy wychowania przedszkolnego, wraz z ich charakterystyką.
 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!