Programy wychowania przedszkolnego (przewodnik nauczyciela)

Agnieszka Czeglik   Grudzień 2010

Pobierz

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Grudzień 2010

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Nauczyciele przedszkoli otrzymali nową podstawę programową wychowania przedszkolnego, a wraz z nią zobowiązanie do pracy z nowymi programami wychowania przedszkolnego. Jaki program wybrać, aby dziecko opuszczające przedszkole było szczęśliwe, bogate w doświadczenia i gotowe do ekspansji w nowym środowisku szkoły?

W artykule zostały przedstawione najpopularniejsze programy wychowania przedszkolnego, wraz z ich charakterystyką.