Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 534.63 kb
Id: 10556

Prezenty od wiosny [PBP - dzieci młodsze - numer 3]

Marta Jelonek   Luty 2022

Cele główne: doskonalenie koncentracji uwagi i pamięci; kształtowanie percepcji wzrokowej oraz zmysłu dotyku; ćwiczenie umiejętności reagowania na sygnały; wyzwalanie radości podczas pracy twórczej. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 2 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

NA WIOSENKI POWITANIEscenariusz zajęćtrzylatekczterolatekkoncentracjakoncentracja uwagipercepcja wzrokowapercepcja dotykowazmysłytwórcze myślenietwórczośćpamięć i uwagawiosnaedukacja przyrodnicza

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Luty 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na marzec.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: doskonalenie koncentracji uwagi i pamięci; kształtowanie percepcji wzrokowej oraz zmysłu dotyku; ćwiczenie umiejętności reagowania na sygnały; wyzwalanie radości podczas pracy twórczej.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz