Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 893.87 kb
Id: 9849

Pomagam mamusi [PBP - dzieci młodsze - numer 2]

Marta Jelonek   Kwiecień 2021

Cele główne: doskonalenie percepcji słuchowej i wyczucia rytmu; zachęcanie do wykonywania czynności porządkowych w domu; rozwijanie mowy; doskonalenie sprawności manualnej i poszerzanie doświadczeń plastycznych. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 5 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

czterolatekDzień Mamymowamuzykapercepcja słuchowaplastykarozwój manualnysamodzielnośćscenariusz zajęćtrzylatekUKOCHANA MAMUSIA

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na maj.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: doskonalenie percepcji słuchowej i wyczucia rytmu; zachęcanie do wykonywania czynności porządkowych w domu; rozwijanie mowy; doskonalenie sprawności manualnej i poszerzanie doświadczeń plastycznych.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz