Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1245.25 kb
Id: 8092

Podróże małe i duże [PBP - dzieci starsze - numer 3]

Zespół redakcyjny PBP   Kwiecień 2019

Cele ogólne: wdrażanie do uważnego słuchania utworu literackiego; doskonalenie kompetencji językowych; rozwijanie twórczości i wyobraźni przestrzennej. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 6 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja czytelniczaedukacja polonistycznakreatywnośćpięciolatekpodróżerozwój językowyrozwój manualnyscenariusz zajęćSIĘGAJ ŚMIAŁO PO MARZENIAsześciolatektwórcze myślenietwórczośćwyobraźniawyobraźnia przestrzenna

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na maj.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: wdrażanie do uważnego słuchania utworu literackiego; doskonalenie kompetencji językowych; rozwijanie twórczości i wyobraźni przestrzennej.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz