Planujemy projekt graficzny (identyfikacja wizualna placówki przedszkolnej)

Wojciech Wolak   Grudzień 2010

Pobierz

Więcej z tego numeru

Grudzień 2010

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

(…) Pozytywny wizerunek placówki przedszkolnej budujemy poprzez pokazanie swojego przedszkola w jak najlepszym świetle, uwypuklenie jego sukcesów, przedstawienie specyfiki czy elementów, dzięki którym różni się od innych placówek. Do osiągnięcia tych celów służą konkretne narzędzia promocyjne wykorzystywane z powodzeniem przez wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze, a więc również przez przedszkola. Jednym z podstawowych narzędzi służących kreowaniu wizerunku placówki jest identyfikacja wizualna.

Z artykułu dowiemy się, czym jest identyfikacja wizualna placówki oraz zapoznamy się z planem działań niezbędnych do zarządzania projektem graficznym.