Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 359.13 kb
Stron: 3
Id: 990

Planujemy projekt graficzny (identyfikacja wizualna placówki przedszkolnej)

Wojciech Wolak   Grudzień 2010

(…) Pozytywny wizerunek placówki przedszkolnej budujemy poprzez pokazanie swojego przedszkola w jak najlepszym świetle, uwypuklenie jego sukcesów, przedstawienie specyfiki czy elementów, dzięki którym różni się od innych placówek. Do osiągnięcia tych ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektormenadżerpromocjacykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Grudzień 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

(…) Pozytywny wizerunek placówki przedszkolnej budujemy poprzez pokazanie swojego przedszkola w jak najlepszym świetle, uwypuklenie jego sukcesów, przedstawienie specyfiki czy elementów, dzięki którym różni się od innych placówek. Do osiągnięcia tych celów służą konkretne narzędzia promocyjne wykorzystywane z powodzeniem przez wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze, a więc również przez przedszkola. Jednym z podstawowych narzędzi służących kreowaniu wizerunku placówki jest identyfikacja wizualna.


Z artykułu dowiemy się, czym jest identyfikacja wizualna placówki oraz zapoznamy się z planem działań niezbędnych do zarządzania projektem graficznym.

 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz