Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Plakat - Wiosenne witraże, kolorowanki

Luty 2013

10 szablonów do kserowania i kopiowania przez kalkę. Na jednej stronie arkusza – 4 szablony wiosennych witrażyków, które po przekopiowaniu przez kalkę, przeniesieniu na grubszy papier, wycięciu i wypełnieniu „szybkami” z kolorowej bibuły będą stanowiły wspani... więcej

Więcej z działu

Plakaty

Więcej z tego numeru

Luty 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane


10 szablonów do kserowania i kopiowania przez kalkę. Na jednej stronie arkusza – 4 szablony wiosennych witrażyków, które po przekopiowaniu przez kalkę, przeniesieniu na grubszy papier, wycięciu i wypełnieniu „szybkami” z kolorowej bibuły będą stanowiły wspaniałą ozdobę przedszkolnych okien. Na drugiej stronie arkusza – 6 kolorowanek tematycznie związanych z artykułami, które pojawiły się w lutowym numerze miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Kolorowanki przenaczone są do skserowania. Na pewno umilą dzieciom przedszkolne popołudnia i ranki!

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Wakacyjna wyprzedaż, czyli przygotuj się na dyżur wakacyjny i nowy rok (przed)szkolny! sprawdź