Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Plakat - Wiosenne witraże, kolorowanki

Luty 2013

10 szablonów do kserowania i kopiowania przez kalkę. Na jednej stronie arkusza – 4 szablony wiosennych witrażyków, które po przekopiowaniu przez kalkę, przeniesieniu na grubszy papier, wycięciu i wypełnieniu „szybkami” z kolorowej bibuły będą stanowiły wspani... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Luty 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane


10 szablonów do kserowania i kopiowania przez kalkę. Na jednej stronie arkusza – 4 szablony wiosennych witrażyków, które po przekopiowaniu przez kalkę, przeniesieniu na grubszy papier, wycięciu i wypełnieniu „szybkami” z kolorowej bibuły będą stanowiły wspaniałą ozdobę przedszkolnych okien. Na drugiej stronie arkusza – 6 kolorowanek tematycznie związanych z artykułami, które pojawiły się w lutowym numerze miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Kolorowanki przenaczone są do skserowania. Na pewno umilą dzieciom przedszkolne popołudnia i ranki!

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź