Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Plakat - Mapa Świata

Styczeń 2015

  Mapa Świata towarzyszy scenariuszowi Edyty Kaczanowskiej "Poznajemy zwierzęta biegunów polarnych", jednak będzie to praktyczna pomoc dydaktyczna nie tylko w trakcie tychże zajęć. Im bliżej wakacji, tym więcej będzie okazji do rozmów na temat podróży do r&oacu... więcej


Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Plakaty

Więcej z tego numeru

Styczeń 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

 

Mapa Świata towarzyszy scenariuszowi Edyty Kaczanowskiej "Poznajemy zwierzęta biegunów polarnych", jednak będzie to praktyczna pomoc dydaktyczna nie tylko w trakcie tychże zajęć. Im bliżej wakacji, tym więcej będzie okazji do rozmów na temat podróży do różnych zakątków Świata - prosimy wtedy pamiętać o tym, że w szafie leży kolorowa mapa, która na pewno uatrakcyjni zajęcia.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!