Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Plakat - Mapa Świata

Styczeń 2015

  Mapa Świata towarzyszy scenariuszowi Edyty Kaczanowskiej "Poznajemy zwierzęta biegunów polarnych", jednak będzie to praktyczna pomoc dydaktyczna nie tylko w trakcie tychże zajęć. Im bliżej wakacji, tym więcej będzie okazji do rozmów na temat podróży do r&oacu... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Styczeń 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 

Mapa Świata towarzyszy scenariuszowi Edyty Kaczanowskiej "Poznajemy zwierzęta biegunów polarnych", jednak będzie to praktyczna pomoc dydaktyczna nie tylko w trakcie tychże zajęć. Im bliżej wakacji, tym więcej będzie okazji do rozmów na temat podróży do różnych zakątków Świata - prosimy wtedy pamiętać o tym, że w szafie leży kolorowa mapa, która na pewno uatrakcyjni zajęcia.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się