Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Plakat - Dzień Postaci z Bajek

Październik 2014

  W bajkowy klimat wprowadzi dzieci plakat z okazji Dnia Postaci z Bajek, który obchodzony jest 5 listopada. Będzie on piękną dekoracją przedszkolnej sali i inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć, np. według scenariusza Moniki Małkiewicz „Jaś i Małgosia potrzebują ubrań&r... więcej

Więcej z działu

Plakaty

Więcej z tego numeru

Październik 2014

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 

W bajkowy klimat wprowadzi dzieci plakat z okazji Dnia Postaci z Bajek, który obchodzony jest 5 listopada. Będzie on piękną dekoracją przedszkolnej sali i inspiracją do przeprowadzenia ciekawych zajęć, np. według scenariusza Moniki Małkiewicz „Jaś i Małgosia potrzebują ubrań”, któremu towarzyszy. Dzieci będą miały za zadanie pomóc odnaleźć bajkowym postaciom zagubione przez nie przedmioty i „powkładać je” do właściwych książek.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!