Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

O klimacie z niedźwiedziem polarnym

Irka Jazukiewicz   Styczeń 2021

"Jeśli mówić o zmianie klimatu w przedszkolu, to niech opowie o niej niedźwiedź polarny! Jako mieszkaniec bieguna północnego zna topnienie lodowców z pierwszej ręki. Ciekawe świata zwierząt przedszkolaki na pewno zapamiętają aktywności i treści zbudowane wokół postaci białego niedźwiedzia. Dlatego w... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 2
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Styczeń 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Jeśli mówić o zmianie klimatu w przedszkolu, to niech opowie o niej niedźwiedź polarny! Jako mieszkaniec bieguna północnego zna topnienie lodowców z pierwszej ręki. Ciekawe świata zwierząt przedszkolaki na pewno zapamiętają aktywności i treści zbudowane wokół postaci białego niedźwiedzia. Dlatego w ramach Dnia Niedźwiedzia Polarnego, obchodzonego 27 lutego, zapraszamy do wciągających i opartych na doświadczeniu zajęć dla najmłodszych z materiałami edukacyjnymi WWF z narzędziownika „Klimat”. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!