Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3574.98 kb
Id: 6146

Nuda nam nie grozi, nie ma obawy – pomysły na zimowe sporty i zabawy! [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Grudzień 2016

Cele ogólne: wzbogacenie wiedzy i słownika dzieci z zakresu zabaw zimowych i dyscyplin sportowych; zapoznanie maluchów z zasadami bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych i w trakcie uprawiania sportów zimowych; rozwijanie kompetencji społecznych podczas konstruowania i rozgrywania gry typu opowiadani... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 8
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

bezpieczeństwoczterolatekintegracjapercepcja słuchowascenariusz zajęćtrzylatekzajęcia ruchowezimazimowe dnizimowe dni 2017muzykaedukacja czytelnicza

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Grudzień 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na styczeń.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: wzbogacenie wiedzy i słownika dzieci z zakresu zabaw zimowych i dyscyplin sportowych; zapoznanie maluchów z zasadami bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych i w trakcie uprawiania sportów zimowych; rozwijanie kompetencji społecznych podczas konstruowania i rozgrywania gry typu opowiadanie; rozwijanie umiejętności współpracy w zespole; stymulowanie percepcji słuchowej dzieci poprzez ćwiczenia analizy słuchowej, udział w zabawach rytmicznych, rozpoznawanie odgłosów; rozwijanie sprawności i koordynacji ruchowej dzieci poprzez różne formy aktywności; stwarzanie okazji maluchom do swobodnej ekspresji ruchowej przy muzyce.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz