Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 7349.75 kb
Id: 5871

Nie taki rodzic straszny jak go malują czyli jak powinna się układać współpraca z rodzicami w placówce

Anna Sowińska   Magazyn specjalny 2016

"(...)Niestety, na złe relacje na poziomie nauczyciel – rodzic ma również wpływ zmniejszający się z każdym rokiem szacunek do zawodu nauczyciela, nagłaśnianie jakże przykrych incydentów z udziałem nauczycieli, braki w wiedzy, jak postępować w trudnych relacjach z ważnym partnerem w procesie edukacyj... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

nauczycielrodzicewspółpraca z rodzicami

Więcej z działu

Współpraca z rodzicami i pedagogizacja

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"(...)Niestety, na złe relacje na poziomie nauczyciel – rodzic ma również wpływ zmniejszający się z każdym rokiem szacunek do zawodu nauczyciela, nagłaśnianie jakże przykrych incydentów z udziałem nauczycieli, braki w wiedzy, jak postępować w trudnych relacjach z ważnym partnerem w procesie edukacyjnym, jakim jest rodzic. (...) to właśnie rodzic stanowi istotny łącznik pomiędzy nauczycielem a dzieckiem i bez jego udziału trudno sobie wyobrazić dokonanie jakiegokolwiek oddziaływania wychowawczego. Oczywiście, im większa spójność tego, co robią zarówno rodzice, jak i nauczyciele danej placówki, tym ten łącznik jest stabilniejszy. Są również sytuacje, w których to nauczyciel pełni funkcję przekaźnika. (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz