Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Nie taki rodzic straszny jak go malują czyli jak powinna się układać współpraca z rodzicami w placówce

Anna Sowińska   Magazyn specjalny 2016

"(...)Niestety, na złe relacje na poziomie nauczyciel – rodzic ma również wpływ zmniejszający się z każdym rokiem szacunek do zawodu nauczyciela, nagłaśnianie jakże przykrych incydentów z udziałem nauczycieli, braki w wiedzy, jak postępować w trudnych relacjach z ważnym partnerem w procesie edukacyj... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...)Niestety, na złe relacje na poziomie nauczyciel – rodzic ma również wpływ zmniejszający się z każdym rokiem szacunek do zawodu nauczyciela, nagłaśnianie jakże przykrych incydentów z udziałem nauczycieli, braki w wiedzy, jak postępować w trudnych relacjach z ważnym partnerem w procesie edukacyjnym, jakim jest rodzic. (...) to właśnie rodzic stanowi istotny łącznik pomiędzy nauczycielem a dzieckiem i bez jego udziału trudno sobie wyobrazić dokonanie jakiegokolwiek oddziaływania wychowawczego. Oczywiście, im większa spójność tego, co robią zarówno rodzice, jak i nauczyciele danej placówki, tym ten łącznik jest stabilniejszy. Są również sytuacje, w których to nauczyciel pełni funkcję przekaźnika. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka