Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Dołącz do grona prenumeratorów i wybierz prezent. Poznaj szczegóły promocji: zobacz
Typ: pdf
Wielkość: 3664.86 kb
Id: 9374

Nie lubimy bakterii [PBP - dzieci młodsze - numer 3]

Katarzyna Wójcik-Bożętka    Październik 2020

Cele główne: rozwijanie płynności ruchu podczas tańca z rekwizytem; wyjaśnianie znaczenia zabiegów higienicznych dla zdrowia; kształtowanie skupienia uwagi podczas wypowiedzi koleżanek i kolegów; rozwijanie umiejętności współpracy w grupie; wdrażanie do porządkowania miejsca pracy. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 2
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

czterolatekhigienaintegracjakoncentracjaplastykarozwój manualnyscenariusz zajęćtrzylatekuwagazdrowieZDROWIE MIEĆ - TO WAŻNE JEST!

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Październik 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na listopad.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: rozwijanie płynności ruchu podczas tańca z rekwizytem; wyjaśnianie znaczenia zabiegów higienicznych dla zdrowia; kształtowanie skupienia uwagi podczas wypowiedzi koleżanek i kolegów; rozwijanie umiejętności współpracy w grupie; wdrażanie do porządkowania miejsca pracy.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!