Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3896.55 kb
Id: 8632

Naucz dzieci mówić „dzień dobry” bez przypominania

Agnieszka Chartanowicz    Grudzień 2019

"Pytanie, które zadawałeś już dzieciom wielokrotnie: Co mówimy, gdy ktoś wchodzi do grupy?, wywołuje chóralne: dzień dobry. Zazwyczaj tylko tyle. Dzieci nadal nie potrafią powiedzieć „dzień dobry” bez przypominania. Dlaczego? Na tworzenie nawyków wychowawczych jest inny sposób. Dzieci sa... więcej
Pobierz
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyscyplinapozytywna dyscyplinasavoir vivrerozwój społeczny

Więcej z działu

Rozwój moralny i wychowanie

Więcej z tego numeru

Grudzień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Pytanie, które zadawałeś już dzieciom wielokrotnie: Co mówimy, gdy ktoś wchodzi do grupy?, wywołuje chóralne: dzień dobry. Zazwyczaj tylko tyle. Dzieci nadal nie potrafią powiedzieć „dzień dobry” bez przypominania. Dlaczego? Na tworzenie nawyków wychowawczych jest inny sposób. Dzieci są chłonne jak gąbka, którą wystarczy zanurzyć w wodzie, żeby nabrała właściwości, na których nam zależy. Gąbka nie pozostanie jednak mokra na zawsze. Bez zanurzania jej w wodzie od czasu do czasu szybko wyschnie.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!