Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Na jeziora zapraszają nas Mazury, a na piesze wędrowanie – góry! [PNP - dzieci młodsze]

Maj 2016

Cele ogólne: budzenie zainteresowania własnym krajem – jego krajobrazem i przyrodą; przybliżanie dzieciom różnych ekosystemów (morze, góry, las, jezioro) i stwarzanie okazji do zdobycia wiedzy o wybranych zwierzętach w nich żyjących; wdrażanie przedszkolaków do przestrzegania zasad związanych z bez... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 10
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Maj 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na czerwiec.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: budzenie zainteresowania własnym krajem – jego krajobrazem i przyrodą; przybliżanie dzieciom różnych ekosystemów (morze, góry, las, jezioro) i stwarzanie okazji do zdobycia wiedzy o wybranych zwierzętach w nich żyjących; wdrażanie przedszkolaków do przestrzegania zasad związanych z bezpiecznym podróżowaniem, pobytem nad wodą, w górach, w lesie, na wsi oraz z ochroną przed upałem; poznawanie właściwości piasku i wody – eksperymentowanie w piaskownicy; rozwijanie koncentracji uwagi i umiejętności uważnego słuchania innych na drodze zabaw z elementem aktywnego słuchania; doskonalenie sprawności ruchowej na drodze zabaw ruchowych; rozwijanie umiejętności tworzenia ilustracji ruchowej podczas zabaw muzycznych, parateatralnych i gimnastycznych o charakterze opowieści słowno - ruchowych.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!