Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Miś pluszowy zawsze cię wysłucha, o swoich kłopotach szepnij mu do ucha [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Październik 2016

Cele ogólne: rozwijanie szacunku do zabawek własnych i innych osób; uświadamianie dzieciom potrzeby dbania o przedmioty; wdrażanie maluchów do rozpoznawania i nazywania emocji własnych i innych; stwarzanie przedszkolakom okazji do swobodnego wypowiadania się na określony temat; rozwijanie myślenia p... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 7
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Październik 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na listopad.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: rozwijanie szacunku do zabawek własnych i innych osób; uświadamianie dzieciom potrzeby dbania o przedmioty; wdrażanie maluchów do rozpoznawania i nazywania emocji własnych i innych; stwarzanie przedszkolakom okazji do swobodnego wypowiadania się na określony temat; rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego; rozwijanie orientacji w schemacie ciała oraz doskonalenie orientacji w przestrzeni; rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej; doskonalenie małej i dużej motoryki; rozwijanie poczucia rytmu i stwarzanie dzieciom okazji do swobodnej ekspresji ruchowej przy muzyce.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!