Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 4236.03 kb
Id: 6044

Miś pluszowy zawsze cię wysłucha, o swoich kłopotach szepnij mu do ucha [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Październik 2016

Cele ogólne: rozwijanie szacunku do zabawek własnych i innych osób; uświadamianie dzieciom potrzeby dbania o przedmioty; wdrażanie maluchów do rozpoznawania i nazywania emocji własnych i innych; stwarzanie przedszkolakom okazji do swobodnego wypowiadania się na określony temat; rozwijanie myślenia p... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 7
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

czterolatekDzień Pluszowego Misiascenariusz zajęćtrzylatekzabawkazabawy paluszkowe

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Październik 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na listopad.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: rozwijanie szacunku do zabawek własnych i innych osób; uświadamianie dzieciom potrzeby dbania o przedmioty; wdrażanie maluchów do rozpoznawania i nazywania emocji własnych i innych; stwarzanie przedszkolakom okazji do swobodnego wypowiadania się na określony temat; rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego; rozwijanie orientacji w schemacie ciała oraz doskonalenie orientacji w przestrzeni; rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej; doskonalenie małej i dużej motoryki; rozwijanie poczucia rytmu i stwarzanie dzieciom okazji do swobodnej ekspresji ruchowej przy muzyce.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz