Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 6186.5 kb
Id: 9947

Lubię z tatą spędzać czas [PBP - dzieci młodsze - numer 1]

Marta Jelonek   Maj 2021

Cele główne: kształtowanie prawidłowej postawy ciała; zachęcanie do wypowiadania się na temat utworu na forum grupy; rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego; doskonalenie sprawności manualnej. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 1 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

TATUŚ MOIM BOHATEREMDzień Tatyscenariusz zajęćtrzylatekczterolatekzdrowierozwój manualnymowalogiczne myślenierozumowanie przyczynowo-skutkowe

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Maj 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na czerwiec.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: kształtowanie prawidłowej postawy ciała; zachęcanie do wypowiadania się na temat utworu na forum grupy; rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego; doskonalenie sprawności manualnej.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz