Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kwiatki z wiosennej rabatki

Beata Chrzan   Luty 2023

Cele ogólne: rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej; wzmacnianie mięśni; usprawnianie motoryki dużej i małej; wspieranie rozwoju psychomotorycznego; poszerzanie wiedzy o otaczającym świecie; stwarzanie okazji do wspólnej zabawy; uświadamianie konieczności dbania o rośliny; rozbudzanie zainteres... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 3
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Coraz bliżej przedszkola

Więcej z tego numeru

Luty 2023

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Cele ogólne: rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej; wzmacnianie mięśni; usprawnianie motoryki dużej i małej; wspieranie rozwoju psychomotorycznego; poszerzanie wiedzy o otaczającym świecie; stwarzanie okazji do wspólnej zabawy; uświadamianie konieczności dbania o rośliny; rozbudzanie zainteresowania przyrodą; kształtowanie kompetencji językowych

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka