Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3139.88 kb
Id: 8564

Księżycowe ciastka i smocze łodzie, czyli jakie święta obchodzi się w Chinach

Kasia Sosińska   Listopad 2019

"Chiny to jeden z niewielu krajów na świecie, gdzie się bardzo dużo pracuje. Gdzie właściwie praca stawiana jest zawsze na pierwszym miejscu, często nawet przed rodziną. Pieniądze, status społeczny, wykształcenie, wieloletnie doświadczenie w zawodzie mają ogromny wpływ na codzienne życie ... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja międzykulturowanauczycielpodróżeświęta

Więcej z działu

Edukacja regionalna i międzykulturowa

Więcej z tego numeru

Listopad 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Chiny to jeden z niewielu krajów na świecie, gdzie się bardzo dużo pracuje. Gdzie właściwie praca stawiana jest zawsze na pierwszym miejscu, często nawet przed rodziną. Pieniądze, status społeczny, wykształcenie, wieloletnie doświadczenie w zawodzie mają ogromny wpływ na codzienne życie mieszkańców Państwa Środka. Ale też, pomimo wyczerpującego i intensywnego życia karierowiczów, nigdy wcześniej nie miałam okazji poznać narodu, który wkładałby tyle energii, czasu i zaangażowania w celebrowanie wszelkich świąt narodowych. A świąt i okazji do ucztowania w Chinach jest naprawdę wiele! Ciężko właściwie je zliczyć...(...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz