Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Księżycowe ciastka i smocze łodzie, czyli jakie święta obchodzi się w Chinach

Kasia Sosińska   Listopad 2019

"Chiny to jeden z niewielu krajów na świecie, gdzie się bardzo dużo pracuje. Gdzie właściwie praca stawiana jest zawsze na pierwszym miejscu, często nawet przed rodziną. Pieniądze, status społeczny, wykształcenie, wieloletnie doświadczenie w zawodzie mają ogromny wpływ na codzienne życie ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Listopad 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Chiny to jeden z niewielu krajów na świecie, gdzie się bardzo dużo pracuje. Gdzie właściwie praca stawiana jest zawsze na pierwszym miejscu, często nawet przed rodziną. Pieniądze, status społeczny, wykształcenie, wieloletnie doświadczenie w zawodzie mają ogromny wpływ na codzienne życie mieszkańców Państwa Środka. Ale też, pomimo wyczerpującego i intensywnego życia karierowiczów, nigdy wcześniej nie miałam okazji poznać narodu, który wkładałby tyle energii, czasu i zaangażowania w celebrowanie wszelkich świąt narodowych. A świąt i okazji do ucztowania w Chinach jest naprawdę wiele! Ciężko właściwie je zliczyć...(...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!