Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Koszyczek z wikliny [przedszkolne inspiracje - dzieci młodsze]

Krystyna Bartosz   Marzec 2023

Cele ogólne: zapoznanie z wybranymi tradycjami wielkanocnymi i stwarzanie okazji do ich zgłębiania; zachęcanie do aktywnego przygotowywania się do Świąt Wielkanocnych; wdrażanie do aktywnego i uważnego słuchania utworów literackich; doskonalenie umiejętności wypowiadania się na określony temat or... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (15.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 6
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Przedszkolne inspiracje

Więcej z tego numeru

Marzec 2023

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Cele ogólne: zapoznanie z wybranymi tradycjami wielkanocnymi i stwarzanie okazji do ich zgłębiania; zachęcanie do aktywnego przygotowywania się do Świąt Wielkanocnych; wdrażanie do aktywnego i uważnego słuchania utworów literackich; doskonalenie umiejętności wypowiadania się na określony temat oraz odpowiadania na zadane pytania; rozwijanie twórczego myślenia; kształtowanie umiejętności matematycznych: klasyfikowania, rozwiązywania prostych działań na konkretach, mierzenia długości umownym przedmiotem, porównywania długości przedmiotów, rozwijania umiejętności logicznego myślenia; utrwalanie nazw kolorów i rozpoznawanie kolorów charakterystycznych dla okresu wielkanocnego; integrowanie grupy poprzez wspólną zabawę; rozwijanie słuchu muzycznego: powtarzanie usłyszanego rytmu, granie na prostych instrumentach; podejmowanie prób starannego wykonywania prac plastycznych i technicznych; zapoznanie z różnymi technikami wykonywania pisanek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka