Mam prawo

Konkurs dodał(a) ~ Gość

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu „Mam prawo..”
pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka
zorganizowanego przez Przedszkole 124 w Warszawie

Ogólnopolski Konkurs „Mam prawo…” pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka na scenariusz zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym został rozstrzygnięty. Do organizatorów konkursu Przedszkola 124 w Warszawie wpłynęło 64 scenariusze napisane przez 72 nauczycieli z całej Polski.

W obecnym roku szkolnym 2008/2009 priorytetem Ministerstwa Edukacji Narodowej jest zwrócenie szczególnej uwagi na wychowanie dzieci i młodzieży w poszanowaniu praw człowieka. Dla nauczycieli dzieci w wieku przedszkolnym problematyka praw dziecka – małego człowieka nie jest obca i mają z nią do czynienia każdego dnia dlatego tak duży był odzew na nasz konkurs.

W dniu 29.02.2009r. zebrała się komisja w składzie:

Przewodnicząca: Renata Stawczyk-Mizińska
Sekretarz: Anna Korzeniewska
Członkowie:
1.    Anna Ławnik-Zawadzka
2.    Krystyna Stawczyk

W czasie burzliwych ale owocnych obrad wyłoniła tegorocznych laureatów oto oni:

I miejsce: Ewa Żak - Kielce
II miejsce: Jolanta Rybarczyk - Konin
III miejsce: Jolanta Goliat i Joanna Zbojna - Radom

Wyróżnienia:

1.    Lidia Zielonka – Syrynia,
2.    Stanisława Filip – Łańcut,
3.    Monika Siwa – Żary,
4.    Joanna Junger-Baran - Kraków

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom. Dyplomy i  nagrody wyślemy pocztą.

Przedszkole 124 w Warszawie

Koordynatorzy konkursu: