Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1399.24 kb
Id: 7094

Kolory łąki [PBP - dzieci starsze - numer 1]

Zespół redakcyjny PBP   Kwiecień 2018

Cele ogólne: wdrażanie do uważnego słuchania utworu literackiego; rozwijanie umiejętności społecznych; kształtowanie kompetencji czytelniczych. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 7 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

CO WIOSNĄ PISZCZY W TRAWIE?czytanie globalneedukacja czytelniczaedukacja polonistycznakomunikacja interpersonalnanauka czytaniapercepcja słuchowapięciolatekpoezjarozwój społecznyscenariusz zajęćsześciolatekW domu jak w przedszkolu tutaj nie nudzi się nikomuw krainie przyrodywiosna

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na maj.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: wdrażanie do uważnego słuchania utworu literackiego; rozwijanie umiejętności społecznych; kształtowanie kompetencji czytelniczych.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz