Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kolorowy zawrót głowy [przedszkolne inspiracje - dzieci młodsze]

Anna Gaża   Kwiecień 2023

Cele ogólne: zapoznanie z pojęciami dotyczącymi sztuki i różnymi technikami plastycznymi; rozwijanie wiedzy na temat różnych rodzajów wytworów artystycznych; kształtowanie postawy badawczej i zachęcanie do eksperymentowania z kolorami; stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji muzycznej, plastycz... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (15.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 7
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Przedszkolne inspiracje

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2023

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na maj.

Cele ogólne: zapoznanie z pojęciami dotyczącymi sztuki i różnymi technikami plastycznymi; rozwijanie wiedzy na temat różnych rodzajów wytworów artystycznych; kształtowanie postawy badawczej i zachęcanie do eksperymentowania z kolorami; stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji muzycznej, plastycznej i ruchowej; poszerzanie słownika czynnego; pobudzanie do wyrażania siebie poprzez twórcze działania; rozbudzanie zainteresowania językiem pisanym; kształtowanie percepcji słuchowej i wzrokowej; pobudzanie wyobraźni i ekspresji twórczej; doskonalenie umiejętności przestrzegania zasad i radzenia sobie z emocjami podczas gry; aktywizowanie logicznego myślenia; rozwijanie zdolności artystycznych; zachęcanie do samodzielnego wykonywania prac twórczych różnymi technikami plastycznymi

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka