Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kolorowa jesień [PBP - dzieci młodsze - numer 5]

Marta Jelonek   Wrzesień 2020

Cele główne: doskonalenie percepcji wzrokowej i słuchowej; wspomaganie zdolności do skupiania uwagi oraz zapamiętywania; stymulowanie receptorów dotykowych; niwelowanie napięć mięśniowych; rozwijanie ogólnej sprawności i form ekspresji ruchowej. więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać bezpłatnie.
Pomoce dydaktyczne 2
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na październik.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: doskonalenie percepcji wzrokowej i słuchowej; wspomaganie zdolności do skupiania uwagi oraz zapamiętywania; stymulowanie receptorów dotykowych; niwelowanie napięć mięśniowych; rozwijanie ogólnej sprawności i form ekspresji ruchowej.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!