Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 2515.42 kb
Id: 9445

Kolęda [PBP - dzieci starsze - numer 2]

Marta Jelonek   Listopad 2020

Cele główne: doskonalenie umiejętności matematycznych w zakresie spostrzegawczości i koordynacji wzrokowo-ruchowej; kształcenie wyczucia rytmu, reagowanie na sygnały; poszerzanie wiedzy o tradycjach świątecznych; doskonalenie sprawności manualnej; nabywanie umiejętności współpracy z rówieśnikami.... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 6 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

scenariusz zajęćW OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTAedukacja matematycznamatematykakoordynacja wzrokowo-ruchowarytmikatradycjazwyczajeświętaBoże Narodzenierozwój manualnyintegracjakomunikacja interpersonalnakompetencje społecznepięciolateksześciolatek

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Listopad 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na grudzień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: doskonalenie umiejętności matematycznych w zakresie spostrzegawczości i koordynacji wzrokowo-ruchowej; kształcenie wyczucia rytmu, reagowanie na sygnały; poszerzanie wiedzy o tradycjach świątecznych; doskonalenie sprawności manualnej; nabywanie umiejętności współpracy z rówieśnikami.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz