Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kieszeń pełna owoców [PBP - dzieci starsze - numer 1]

Katarzyna Wójcik-Bożętka    Czerwiec 2020

Cele: rozbudzenie zainteresowania nową porą roku – jesienią; nazywanie jesiennych owoców, rozpoznawanie ich po smaku, zapachu i wyglądzie; wdrażanie do spożywania owoców na surowo, także ze skórką; kształtowanie pamięci odtwórczej podczas rozmowy kierowanej; stwarzanie okazji do przeliczania w zakre... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 2 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja matematycznajesieńJESIEŃ W SADZIEpamięć i uwagapięciolatekscenariusz zajęćsześciolatekzdrowe odżywianiezdrowiepamięć odtwórcza

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na wrzesień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele: rozbudzenie zainteresowania nową porą roku – jesienią; nazywanie jesiennych owoców, rozpoznawanie ich po smaku, zapachu i wyglądzie; wdrażanie do spożywania owoców na surowo, także ze skórką; kształtowanie pamięci odtwórczej podczas rozmowy kierowanej; stwarzanie okazji do przeliczania w zakresie liczbowym dziecka.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz