Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Jeśli nie ma Cię w Internecie – nie istniejesz!

Dominika Malak   Wrzesień 2010

Wiele osób rozpoczyna szukanie informacji o produktach i usługach od wizyty w Internecie. Naturalne jest więc, że także tam będą chciały znaleźć szczegółowe dane o Twojej placówce. Jeśli ich nie znajdą, nie tylko nie skorzystają z Twojej oferty, lecz – co ważniejsze &ndas... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 1
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Wiele osób rozpoczyna szukanie informacji o produktach i usługach od wizyty w Internecie.
Naturalne jest więc, że także tam będą chciały znaleźć szczegółowe dane o Twojej placówce. Jeśli ich nie znajdą, nie tylko nie skorzystają z Twojej oferty, lecz – co ważniejsze – dotrą do informacji przygotowanych przez konkurencję, która w porę zadbała o rodzica-internautę.
Wiadomości o placówce, jakie można znaleźć w sieci, są również bardzo ważne z punktu widzenia rodzica, którego dziecko już do niej uczęszcza. Dzięki stronie internetowej w każdej chwili może się on zapoznać z bieżącymi ogłoszeniami, przypomnieć sobie o planowanych wydarzeniach czy skontaktować się online z Tobą i innymi pracownikami placówki, przesyłając wiadomość e-mail.


Autorka radzi, jakie treści powinny znaleźć się na stronie internetowej przedszkola tak, aby odpowiadały temu, czego poszukują rodzice. Podpowiada także, jak poprzez stronę www przedszkola usprawnić komunikację z rodzicami.
 

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!