Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: pdf
Wielkość: 471.21 kb
Stron: 2
Id: 28

Jeśli nie ma Cię w Internecie – nie istniejesz!

Dominika Malak   Wrzesień 2010

Wiele osób rozpoczyna szukanie informacji o produktach i usługach od wizyty w Internecie. Naturalne jest więc, że także tam będą chciały znaleźć szczegółowe dane o Twojej placówce. Jeśli ich nie znajdą, nie tylko nie skorzystają z Twojej oferty, lecz – co ważniejsze &ndas... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (2.46 PLN brutto) lub za pomocą pobrań.
Pomoce dydaktyczne 1

Zobacz również

dyrektorInternetmenadżerpromocjaprzedszkolestrona wwwcykl Jak się pokazać?

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów
lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2010

Wiele osób rozpoczyna szukanie informacji o produktach i usługach od wizyty w Internecie.
Naturalne jest więc, że także tam będą chciały znaleźć szczegółowe dane o Twojej placówce. Jeśli ich nie znajdą, nie tylko nie skorzystają z Twojej oferty, lecz – co ważniejsze – dotrą do informacji przygotowanych przez konkurencję, która w porę zadbała o rodzica-internautę.
Wiadomości o placówce, jakie można znaleźć w sieci, są również bardzo ważne z punktu widzenia rodzica, którego dziecko już do niej uczęszcza. Dzięki stronie internetowej w każdej chwili może się on zapoznać z bieżącymi ogłoszeniami, przypomnieć sobie o planowanych wydarzeniach czy skontaktować się online z Tobą i innymi pracownikami placówki, przesyłając wiadomość e-mail.


Autorka radzi, jakie treści powinny znaleźć się na stronie internetowej przedszkola tak, aby odpowiadały temu, czego poszukują rodzice. Podpowiada także, jak poprzez stronę www przedszkola usprawnić komunikację z rodzicami.
 

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania