Dla Babci i Dziadka

Styczeń 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Dziadek i Babcia to bardzo ważne osoby w życiu nie tylko małego człowieka. To właśnie oni – w obecnych zabieganych czasach – zapewniają dzieciom atrakcje w postaci wspólnych wypieków, majsterkowania czy spacerów po parku. Dlatego wdzięczne wnuczęta nie mogą zapomnieć o ich Święcie. Tym razem proponuję wykonać wspólny prezent z trwałej masy, którą może być: glina samoutwardzalna, masa papierowa, masa solna lub samoutwardzalna. Z takich materiałów łatwo wykonać ciekawą figurkę lub medal – np. serce, kota na szczęście lub po prostu ramkę na zdjęcia.