Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 543.18 kb
Stron: 2
Id: 122

Jak zaplanować działania w projekcie Comeniusa. Plany ogólne i szczegółowe (Comenius w przedszkolu)

Julia Płachecka   Grudzień 2010

W poprzednich numerach BLIŻEJ PRZEDSZKOLA pisaliśmy o tym, jak znaleźć partnera do realizacji przedszkolnego projektu współpracy międzynarodowej oraz jak sformułować cele i temat projektu. Czas na najważniejszą kwestię: jak zaplanować objęte projektem działania? Jak zapewnić ich zgodność z ce... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

wolontariatprogramUnia Europejskaedukacja międzykulturowa

Więcej z działu

Edukacja regionalna i międzykulturowa

Więcej z tego numeru

Grudzień 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

W poprzednich numerach BLIŻEJ PRZEDSZKOLA pisaliśmy o tym, jak znaleźć partnera do realizacji przedszkolnego projektu współpracy międzynarodowej oraz jak sformułować cele i temat projektu. Czas na najważniejszą kwestię: jak zaplanować objęte projektem działania? Jak zapewnić ich zgodność z celami partnerstwa jako całości i jak przekonać się, czy są one rzeczywiście potrzebne naszemu przedszkolu, a ich realizacja możliwa i wykonalna?

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz