Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Dołącz do grona prenumeratorów i wybierz prezent. Poznaj szczegóły promocji: zobacz
Typ: pdf
Wielkość: 1471.48 kb
Id: 8431

Inność nad innościami

Kasia Sosińska   Wrzesień 2019

"(...) Kiedy przyjechałam do Chin prawie rok temu, nie miałam zielonego pojęcia, czego się spodziewać, choć trochę świata już zwiedziłam. O mieście, w którym mieszkam, nie znalazłam absolutnie żadnych informacji w internecie. O przedszkolu, w którym uczę, a które funkcjonuje właściwie dopiero od maj... więcej
Pobierz
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja międzykulturowainnowacjeinspiracjepodróże

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"(...) Kiedy przyjechałam do Chin prawie rok temu, nie miałam zielonego pojęcia, czego się spodziewać, choć trochę świata już zwiedziłam. O mieście, w którym mieszkam, nie znalazłam absolutnie żadnych informacji w internecie. O przedszkolu, w którym uczę, a które funkcjonuje właściwie dopiero od maja 2018 r., dostałam dość pobieżne informacje od niemówiącej w języku angielskim dyrektorki. Ale zaryzykowałam i zdecydowałam się podjąć nowe wyzwanie w życiu (...). W Chinach kładzie się ogromny nacisk na wczesną edukację. Rodzice wierzą, że jeśli za młodu zasadzi się w dzieciach ziarenko ciężkiej i systematycznej pracy, w przyszłości zaowocuje ono osiągnięciami zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Najwyższej jakości edukacja potomstwa to priorytet większości chińskich rodzin (...)".

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!