Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Gwar w zagrodzie (Maluszki śpiewają)

Maria Tomaszewska   Kwiecień 2014

Przykładowa zabawa ze scenariusza: Moje ulubione zwierzątko – zabawa plastyczna. ● Pomoce: kartki z bloku technicznego, kawałeczki kolorowego papieru, włóczka, piórka, kontury zwierząt występujących w piosence. ● Przebieg: Dzieci dokonują samodzielnego wyboru sylwety zwierzątka, które ozdobią. Nast... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 3
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2014

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Scenariuszowi towarzyszą gotowe pomoce dydaktyczne:
  • podkład do piosenki „Gdy rano kicia wesoła…” – znajdziesz go TU;
  • nagranie z głosami zwierząt wiejskichTU;
  • kolorowanki z wiejskimi zwierzętamiTU.
Na treść tego praktycznego artykułu składa się opis zajęć muzycznych przeznaczonych dla najmłodszych przedszkolaków. Znajdziemy w nim m.in. zabawę logopedyczną, zabawę ruchową w oparciu o poznaną piosenkę, ćwiczenie słuchowe oraz propozycję aktywności plastycznej.
Przykładowa zabawa ze scenariusza: Moje ulubione zwierzątko – zabawa plastyczna. ● Pomoce: kartki z bloku technicznego, kawałeczki kolorowego papieru, włóczka, piórka, kontury zwierząt występujących w piosence. ● Przebieg: Dzieci dokonują samodzielnego wyboru sylwety zwierzątka, które ozdobią. Następnie naklejają na postać zwierzątka kolorowy papier, piórka lub włóczkę – w zależności od wyboru sylwety.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka