Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1456.91 kb
Id: 7915

Głowy pełne pomysłów [PBP - dzieci starsze - numer 3]

Zespół redakcyjny PBP   Luty 2019

Cele główne: zapoznanie z wybranymi wynalazkami i nazwiskami twórców; stwarzanie okazji do dostrzegania w pytaniach narzędzi do zdobywania wiedzy; rozwijanie umiejętności myślenia przyczynowo-skutkowego. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 5 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

wynalazkiscenariusz zajęćrozumowanie przyczynowo-skutkowerozwój społecznymowaedukacja polonistycznapięciolateksześciolatekKTO PYTA, NIE BŁĄDZI

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Luty 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na marzec.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: zapoznanie z wybranymi wynalazkami i nazwiskami twórców; stwarzanie okazji do dostrzegania w pytaniach narzędzi do zdobywania wiedzy; rozwijanie umiejętności myślenia przyczynowo-skutkowego.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz