Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Gdzie powinna odbywać się nauka? (czyli różne przestrzenie edukacji)

Anna Sowińska   Listopad 2010

(…) Rodzice wybierając placówkę dla dziecka, zarówno przedszkolną, jak i każdego dalszego etapu nauczania, rozpatrują nie tylko propozycje zawarte w planie pracy wychowawczej, lecz także to, co jest tak zwaną wartością dodaną. Jako dyrektor szkoły, do której przychodzą dz... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Listopad 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

(…) Rodzice wybierając placówkę dla dziecka, zarówno przedszkolną, jak i każdego dalszego etapu nauczania, rozpatrują nie tylko propozycje zawarte w planie pracy wychowawczej, lecz także to, co jest tak zwaną wartością dodaną. Jako dyrektor szkoły, do której przychodzą dzieci z bardzo aktywnych przedszkoli, dość często spotykam się z problemem tłumaczenia rodzicom, dlaczego kolejny raz idziemy do zoo, palmiarni, lasu, skoro dzieci odwiedziły już te miejsca, będąc w przedszkolu. Taka sama sytuacja pojawia się na progu przejścia pomiędzy klasami młodszymi i starszymi.


W swoim tekście Autorka porusza problem aktywności dzieci w przedszkolu i szkole, zajęć edukacyjnych organizowanych poza placówką oraz tworzenia inspirującego środowiska nauki.

 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!